..:::وبلاگ تخصصی آموزش ودانلود نرم افزار:::..
آموزش و راه کارهای کامپیوتر -مقاله کامپیوتر-قالب -ویندوز XP- ویستا -رمز

منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد و لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

خبرنامه

لوگو

©Copyright


Copyright © 2003-2010
Ali Faryabi


All rights reserved

www.alisalar.blogsky.com


آرشیو

مشاهده آرشیو


[خوش آمدید]

شنبه 29 خرداد‌ماه سال 1389
امنیت در NTFS

نسل جدید فایل سیستم ویندوز یعنی NTFS برای از بین بردن مشکلا‌ت امنیتی سیستم‌های قبلی، همراه با ویندوز NT عرضه شد. با وجود NTFS، سازوکار امنیتی فایل‌ها، دایرکتوری‌ها و ویندوز، مستقل شده‌است و این امر انعطاف‌پذیری زیادی را هنگام برپا کردن یک شبکه به ارمغان می‌آورد. مایکروسافت پیشنهاد می‌کند که تمام به اشتراک‌گذاری‌های تحت شبکه با استفاده از سیستم فایل ‌NTFS اجرا شود. در این مقاله به دو موضوع پرداخته شده است: ابتدا مقایسه فایل سیستم‌های FAT و NTFS و پس از آن، یک بررسی شخصی از دید نویسنده، در مورد NTFS را می‌خوانید.

ادامه مطلب ...

شنبه 29 خرداد‌ماه سال 1389
از درون آتش - ‌بررسی پنج فایروال برای کامپیوترهای شخصی

اشاره: امروزه استفاده از فایروال‌هایی که نه ‌تنها از کامپیوتر در مقابل خطرات بیرونی حفاظت می‌کنند، بلکه در مقابل تروجان‌ها و ویروس‌هایی که از طریق ایمیل‌ منتشر می‌شوند و حتی در برابر حملا‌ت داخلی از کامپیوتر دفاع می‌کنند، به امری الزامی تبدیل شده است. تا جایی که توصیه می‌شود بدون داشتن فایروال، کامپیوتر خود را حتی روشن هم نکنید. علا‌وه بر این‌ها، تغییرات دیگری هم اتفاق افتاده است

ادامه مطلب ...

لینک های مفید

روزانه

نظرسنجی

آمار بازدید کنندگان

تعداد بازدیدکنندگان : 540229


رتبه وب لاگ

 

کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .