..:::وبلاگ تخصصی آموزش ودانلود نرم افزار:::..
آموزش و راه کارهای کامپیوتر -مقاله کامپیوتر-قالب -ویندوز XP- ویستا -رمز

منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد و لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

خبرنامه

لوگو

©Copyright


Copyright © 2003-2010
Ali Faryabi


All rights reserved

www.alisalar.blogsky.com


آرشیو

مشاهده آرشیو


[خوش آمدید]

یکشنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1388
کسپرسکی موفق به دریافت تاییدیه Citrix Ready شد

 

برنامه ضد ویروس کسپرسکی (نسخه Windows Server Enterprise) به عنوان اولین راه حل ضد ویروس در سطح جهان موفق به دریافت تاییدیه Ready Citrix گردید. نسخه 6 ضد ویروس کسپرسکی کسپرسکی موفق به دریافت تاییدیه Citrix Ready شد برای Windows Server Enterprise داده‌های سرورهای ویندوزی را در تقابل حملات کلیه بد افزارها و نرم افزارهای مخرب محافظت می‌نماید. این محافظت به طور ویژه برای سرورهای سازمان‌های بسیار بزرگ و با بارکاری بسیار زیاد طراحی شده و امکانات کنترلی بسیار خوبی را در اختیار مدیران شبکه قرار می‌دهد. نتایج آزمایش‌ها نشان می‌دهد که این نسخه کاملا" با نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی سکوی Server Citrix Presentationسازگاراست.

یکی از رویکردهای جدید راهکار Kaspersky Open Space Security محافظت از شبکه های بزرگ داده ای با کاربران متحرک زیاد است. در شبکه هایی که دسترسی راه دور به داده ها و برنامه های کاربردی بسیار مهم است، شرکت Citrix حضوری فعال دارد. سیتریکس شرکتی است که به عنوان یکی از تامین کنندگان نرم افزارهای قابل اطمینان در سطح جهان شناخته شده است و کسپرسکی نیز تلاش دارد که محصولات سیتریکس را نیز تحت پوشش قرار دهد. از همین رو زیرساخت و مشخصه‌های برنامه‌های سیتریکس در حین طراحی نسخه 6 ضد ویروس کسپرسکی مد نظر بوده‌اند و هماهنگی با آن ها صورت گرفته است. دریافت تاییدیه Citrix Ready به کاربران کمک می کند که بتوانند راه حل هایی که با برنامه ها و سکوی کاری سیتریکس هماهنگ هستند را با اطمینان انتخاب کنند و به همین سبب کسپرسکی می‌تواند تنها گزینه حفاظتی مناسب برای سازمان ها و شرکت های بزرگ باشد.


یکشنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1388
مهاجرت کنید، از کسپرسکی جایزه بگیرید

ایتنا - کلیه کاربران شرکتی که از برنامه‌های امنیتی سایر شرکت‌ها و یا از نسخه‌های غیر اصلی و یا کرک شده برنامه‌های کسپرسکی استفاده می‌کنند، می‌توانند با تبدیل نرم‌افزارهایشان و مهاجرت به سکوی جدید، از تخفیف ویژه نوروز 88 بهره‌مند شوند.

مهاجرت کنید، از کسپرسکی جایزه بگیرید

موسسه دیده بان آی‌تی، روابط‌عمومی کسپرسکی در ایران با اعلام این خبر افزود: از سوم فوریه (15 بهمن) تا پایان ماه مارس 2009 (15 فروردین)، شرکت کسپرسکی این امکان را فراهم آورده است که کلیه شرکت‌هایی که از هر نرم‌افزار حفاظتی و امنیتی به غیر از کسپرسکی استفاده می‌کنند، بتوانند با مهاجرت به سمت برنامه‌های این شرکت از تخفیف 20درصدی در خرید استفاده نمایند.

در این اطلاعیه همچنین آمده است که شرکت‌هایی که از نسخه‌های غیرمجاز یا نسخه‌های تهیه شده از شرکت‌های متفرقه نیز استفاده می‌کنند در صورت تبدیل برنامه‌هایشان به نسخه اصلی، مشمول این تخفیف می‌گردند.

از آنجایی که شرکت کسپرسکی به خریداران هشدار داده است که نرم‌افزارهای این شرکت را تنها از نمایندگان اصلی تهیه نمایند، امیدوار است که شرکت‌ها از این فرصت برای جایگزینی برنامه‌ها استفاده کنند تا مشمول مسدود شدن و غیرفعال شدن لایسنس‌ها نگردند.

روابط‌ عمومی کسپرسکی تصریح کرده است که در حال حاضر تنها نسخه‌های برنامه‌هایی که از طریق شرکت‌های آواژنگ سیستم، ارتباطات آتنا و داده پردازان دوران خریداری شوند معتبر بوده و نرم‌افزارهای خریداری شده از سایر شرکت‌ها و سایت‌ها از نظر این شرکت غیرمجاز و غیر معتبر است.

آزمایشگاه کسپرسکی ارائه کننده نرم‌افزارهای امنیتی و حفاظت از سیستم‌ها در برابر تهدیداتی همچون ویروس‌ها، جاسوس افزارها، بدافزارها، نفوذگران، کلاهبرداری‌ها و هرزنامه‌ها است. محصولات آزمایشگاه کسپرسکی دارای بالاترین نرخ حفاظت از سیستم‌ها و سریع‌ترین زمان نشان دادن عکس‌العمل در برابر تهدیدات هستند.

این محصولات برای کاربران خانگی، شرکت‌های کوچک و متوسط، سازمان‌های بزرگ و کاربران موبایل ارائه می‌گردند.


لینک های مفید

روزانه

نظرسنجی

آمار بازدید کنندگان

تعداد بازدیدکنندگان : 540229


رتبه وب لاگ

 

کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .