..:::وبلاگ تخصصی آموزش ودانلود نرم افزار:::..
آموزش و راه کارهای کامپیوتر -مقاله کامپیوتر-قالب -ویندوز XP- ویستا -رمز

منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد و لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

خبرنامه

لوگو

©Copyright


Copyright © 2003-2010
Ali Faryabi


All rights reserved

www.alisalar.blogsky.com


آرشیو

مشاهده آرشیو


[خوش آمدید]

یکشنبه 9 فروردین‌ماه سال 1388
تاریخ دقیق عرضه نسخه کاندید Windows 7 مشخص شد

شرکت مایکروسافت گزارش‌هایی را که در آن اعلام شده بود نسخه کاندید سیستم‌عامل Windows 7 به صورت عمومی در ماه می برای بارگذاری عرضه می‌شود ،را تایید کرد.
صفحه ویژه Windows 7 Release Candidate (RC) روی سایت اینترنتی TechNet مایکروسافت تاریخ "می 2009" را برای عرضه این سیستم‌عامل اعلام کرده و جزئیات مختصری را در این مورد توضیح داده است.
در این صفحه که نرم‌افزار یاد شده برای بارگذاری قرار خواهد گرفت، آمده است: «برای بارگذاری Windows 7 RC نیازی به اقدامات سریع و هجومی نیست. نسخه RC این سیستم‌عامل حداقل تا ژوئن 2009 برای بارگذاری روی اینترنت باقی خواهند ماند و ما تعداد این محصول خود را برای بارگذاری محدود نمی‌کنیم محدودیتی برای تعداد دفعات بارگذاری ایجاد نمی‌کنیم. بر این اساس شما زمان زیادی برای دریافت آن خواهید داشت».
زمانی که مایکروسافت قصد عرضه نسخه بتای عمومی Windows 7 را در ماه ژانویه است، داشت، "استیو بالمر"(Steve Ballmer) مدیرعامل این شرکت اعلام کرد که این محصول برای "دوره زمانی محدود" روی اینترنت قرار خواهد گرفت و مایکروسافت خاطر نشان کرد که 5/2 میلیون نسخه از آن را برای بارگذاری عرضه خواهد کرد. این مسئله باعث شد تا در نخستین روز عرضه نسخه بتای Windows 7 کاربران برای بارگذاری آن هجوم بیاورند و در نهایت، سرورهای مایکروسافت توان پاسخگویی را نداشته باشند و از کار بیفتند. مایکروسافت پس از تقویت زیرساخت‌های خود از فردای آن روز امکان بارگذاری نسخه بتای Windows 7 را مجدد فراهم کرد.
به گفته مایکروسافت، Windows 7 RC در یک تاریخ متفاوت نسبت به نسخه بتا غیرفعال خواهد شد. در حالی که تاریخ غیرفعال شده ن نسخه بتای سیستم‌عامل Windows 7 اول آگوست 2009 اعلام شده، نسخه RC در اول ژوئن 2010 از کار می‌افتد.
شرکت مایکروسافت نسخه‌های ویژه‌ای از Windows 7 RC را برای کاربران ساکن در بریتانیا، آلمان، ژاپن، فرانسه و اسپانیا عرضه کرده و امکان بارگذاری نسخه‌های 32 و 64 بیتی آن را فراهم کرده است.لینک های مفید

روزانه

نظرسنجی

آمار بازدید کنندگان

تعداد بازدیدکنندگان : 540229


رتبه وب لاگ

 

کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .