..:::وبلاگ تخصصی آموزش ودانلود نرم افزار:::..
آموزش و راه کارهای کامپیوتر -مقاله کامپیوتر-قالب -ویندوز XP- ویستا -رمز

منوی کاربری

وبلاگ را صفحه ی خانگی خود کنید ارسال ایمیل برای مدیر وبلاگ اضافه کردن به علاقمندی ها


پیغام مدیر :

بازدیدکننده ی عزیز ورود شما را خوش آمد می گویم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد و لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .

خبرنامه

لوگو

©Copyright


Copyright © 2003-2010
Ali Faryabi


All rights reserved

www.alisalar.blogsky.com


آرشیو

مشاهده آرشیو


[خوش آمدید]

دوشنبه 31 تیر‌ماه سال 1387
سرعت اینترنت 10هزار برابر می شود

مؤسسه CERN در سوئیس، به زودی نسل جدیدی از شبکه را که سرعتی معادل ده هزار برابر سرعت باند پهن (Band Width) فعلی دارد، راه‌اندازی خواهد کرد.

آقای تیم برنزلی، پدر
Web که در سال 1991 شبکه جهانی WWW را راه‌اندازی کرد، هم‌اکنون همراه با تعدادی دیگر از دانشمندان در حال کار بر روی پروژه ای به نام Grid است.

ادامه مطلب ...

شنبه 29 تیر‌ماه سال 1387
ده نکته مهم برای بالا بردن سرعت کامپیوتر شما

در نظر بگیرید که سرعت کامپیوتر شما مرتباً کمتر و کمتر می شود، برنامه های نرم افزاری زمان زیادتری برای اجرا شدن لازم دارند و زمان وارد شدن به یک سایت در اینترنت، بسیار طولانی می شود. اتصال به شبکه اینترنت، همیشه مقصر و علت اصلی در پایین آمدن سرعت کامپیوتر نیست، بلکه خود کامپیوتر، مهمترین علت آن است. تعداد برنامه‌ها، فایل‌های قدیمی و حتی تنظیمات اشتباه، از دلایل کم شدن سرعت کامپیوتر هستند. چند نکته مهم ذیل به کامپیوتر شما سرعت می بخشد:

ادامه مطلب ...

یکشنبه 16 تیر‌ماه سال 1387
دیدگاه / جادوی پنگوئن‌ها

اشاره :
چند روز پیش یادداشتی را در اینترنت تحت عنوان «آیا نرم‌افزارهای تجاری واقعاً می‌توانند اپن‌سورس باشند؟» خواندم که بسیار جالب بود و تفاوت‌های یک نرم‌افزار تجاری انحصاری با نرم‌افزار تجاری اپن‌سورس را به چالش کشیده بود.


 

ادامه مطلب ...

یکشنبه 16 تیر‌ماه سال 1387
آشنایی با Data Center

 

اشاره :

امروزه با رشد نیازهای کاربران به سرویس‌های مختلف، مراکز داده جهت در بر گرفتن تجهیزات، اطلاعات و برنامه‌های کاربردی حساس در فضایی کاملاً مطمئن و دارای قابلیت گسترش طراحی شده‌اند. برطبق تعریف ارایه شده از جانب Renewable Energy Policy، مراکز داده متشکل از اجزای ضروری زیر ساختی هستند که کار پشتیبانی از اینترنت و تجارت‌الکترونیکی و بخش‌های ارتباطات الکترونیکی را به عهده دارند و در نتیجه تمامی سرویس‌های ارایه شده در آن‌ها باید دقیق، مطابق برنامه و بدون کوچکترین وقفه‌ای عمل نمایند. به طور کلی مراکز داده به عنوان مکانی جهت فراهم آوردن موارد زیر تعریف می‌شوند: ذخیره سازی، مدیریت، پردازش و تبادل اطلاعات دیجیتال و همچنین فراهم آوردن سرویس‌های کاربردی یا مدیریت جهت پردازش‌های اطلاعاتی.

ادامه مطلب ...

لینک های مفید

روزانه

نظرسنجی

آمار بازدید کنندگان

تعداد بازدیدکنندگان : 540229


رتبه وب لاگ

 

کپی برداری از مطالب وبلاگ فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .